Elektroinštalácie - bella-elektro

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Elektroinštalácie

 

Rozsah:

 

· Elektromontáže – to znamená montáž rozvodov do kanálov (žlabov) na rošty či na iné nosné konštrukcie. Takúto montáž realizujeme prevažne vo výrobných halách a poľnohospodárskych objektoch.

 

· Elektroinštalácie – sem patria vlastne ostatné rozvody uložené pod omietku či do sádrokartónových stien, stropov a podláh. Takto sa realizujú rodinné a bytové domy, hotely, banky, penzióny a podobne.

 

· Výroba rozvádzačov a rozvodníc NN sa u nás začala v roku 1994 a za pár mesiacov sme si vybudovali pozíciu výrobcu s najvyššou kvalitou a s najnižšou cenou na trhu severného Slovenska. Ako jediný výrobca v tomto regióne máme aj skúšobné prístroje pre oprávnenie na výrobu rozvádzačov.

 

· Rekonštrukcie starých elektro-rozvodov, prevažne z AL-vodičov, alebo stavby ktoré menia účel a rekonštruujú sa.

 

· Dodávka a montáž osvetlenia interiérov obytných budov, parkov, ulíc, hál výrobných alebo športových, futbalových ihrísk a iných športovísk.

 

· Zemné kábelové rozvody a prípojky vrátane meraní aj polopriamych.

· Elektrické kúrenia do objektov obytných, výrobných a iných hál s použitím konvektorov, elektrokotlov, výkonných teplovzdušných agregátov, sálavých panelov, tiež montáž thermoclon.

 

· Podlahové elektrické kúrenia (vyhrievacie káble, rohože, fólie). Ohrev okapových žlabov a zvodov, protimrazová ochrana potrubí, ohrev vonkajších plôch. vyhrievacie vodiče realizujeme
v cenách 17,- €/m2  bez dph
.

 

· Montáž bleskozvodov  realizujeme na všetkých druhoch stavieb. Od roku 2005 realizujeme už aj montáže aktívnych bleskozvodov.

 

· Odborné prehliadky (Východzie aj opakované pravidelné revízie) elektr. zariadení.

 

· Vyhotovenie tech.dokumentácie pre objekty tr. A a B

 

· Overovanie rozpočtov na aktuálne ceny.
Overenie rozpočtu znamená, že vám prepočítame akýkoľvek rozpočet elektro na súčastné doporučované položky ceníka elektroinštalačných prác a cien materiálov. Spravidla za túto službu učtujeme  1% z ceny vypracovaného rozpočtu. Efekt pre vás, sa podľa doterajších aktualizovaných rozpočtov pohybuje v rozmedzí 10 – 25 %

Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky